עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

חברים
סיציליאנהjust morאופליהorcoPizzaByteDor Schneider
Lee.System MeEllyIM ALedyaנערת הגורל
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
מייל ליצירת קשר
•  Shilla54@walla.co.il
סיפור- צעירה ויפה

צעירה ויפה

25/08/2019 00:08
שילה
פרק 1- לטוס מכאן
היא טסה רחוק 
היא רצתה לעזוב הכל ולהתחיל הכל מחדש
היא טסה למזרח, סוג של טיול אחרי צבא שלא הספיקה לעשות לפני כי ישר התחילה ללמוד. ותאכלס, לא היה לה עם מי לנסוע והיא לא היתה מהאנשים האלה שמסתדרים במקום זר לבד אז הטיול נדחה בכמה שנים. כמו רבים מדור ה-Y, גם היא היתה סוג של תלותית, ילדה של אמא ואבא, לא בטוח אם אי פעם תצליח להגיע לעצמאות כלכלית, לא בטוח אם היא רוצה.
אבל באותה תקופה היא ידעה מה היא רצתה, היא רצתה לשכוח. לשכוח ולהשאיר הכל מאחוריה. היא תלתה בזה את כל הציפיות. היא לא ידעה למה היא נכנסת, היא רק ידעה שהיא רוצה להפסיק עם האובססיה לבחור הזה מהלימודים שהתחיל איתה, אותו בחור שעורר בה סופסוף את הלהבה הפנימית, היא היתה מוכנה להיפתח בפעם הראשונה בפני בחור. 
מיותר לציין שאז היא עוד היתה בתולה וההתרגשות היתה גדולה. מהדייט הראשון היא לא זוכרת הרבה חוץ מזה שהיא חששה ממנו והוא הרגיש זאת, הוא אפילו לא שילם עליה על השתיה. הכל היה מוזר ועקום איתו. בתקופה הזאת היא לא מספיק העריכה את עצמה. נראה שלא היה להם גם על מה לדבר והיא היתה מבואסת ולכן החליטה לדבר אליו לא יפה. היא הטיחה בפניו מה היא חושבת עליו: שהוא תמיד נראה סוטה ומוזר. הוא נעלב אבל המשיך לנסות להתקרב אליה, הוא הרגיש שהיא נמשכת אליו. 
ואכן, היתה בה מלחמה פנימית שכללה משיכה ורתיעה ממנו ולכן היא החליטה בכל זאת להיפגש איתו בפעם השניה. כמו שני ילדים, הם נפגשו שוב והלכו לשחק באולינג. הוא הסתכל על התחת שלה מאחור כשהיא זרקה את הכדור, באיזשהו שלב "עזר" לה לכוון ונגע במותניה מאחור, היא הרגישה מתח מיני באוויר וההרגשה היתה ממש משכרת. לפתע הדייט השני קיבל תפנית יותר נעימה והם חזרו אליה לדירה. רק אז הוא נזכר לספר לה שהוא יצא מקשר לאחרונה והוא לא רוצה משהו רציני איתה. היא נעלבה עד עמקי נשמתה, אבל נכנעה לתשוקתה, כל כך רצתה לחוות חוויה מינית ראשונית, ולכן הסכימה להיפגש איתו פעם נוספת. ואז, בפגישה השלישית אחרי המסיבה, היא הודתה בפניו שהיא בתולה. הם התנשקו ושכבו זה לצד זו במיטה, היא היתה טופלס והוא הביט בה מלמעלה, ולראשונה גבר אמר לה במבט מהופנט: "את כל כך יפה"- היא הסמיקה בתגובה ופרומונים עפו באוויר. בהמשך הוא גם אמר לה " את כל כך סקסית" "אני חייב לעצור את עצמי אחרת אאנוס אותך". אחרי הרבה רגעים אינטימיים, הם כמעט היו קרובים לחדירה אך משהו עצר בעדה והיא אמרה לו שהיא לא רוצה. אז הוא הלך, ונותר עם כאב ביצים. 
כמה ימים לאחר מכן חברה שלחה לה תמונה שעלתה לה בפיד, "תראי מה האקסית שלו העלתה" אמרה לה החברה. בתמונה נראה הבחור מחובק במיטה עם האקסית, שניהם נראים עירומים כשרק השמיכה מסתירה את מבושיהם. אכן, תמונה אינטימית מידי לפרסום במחוזותינו. הפליא אותה חוסר הבושה, היא היתה די בהלם מהמחזה. אבל יותר מהכל, היא חשבה לעצמה "עד שהצלחתי להפתח בפני גבר, הוא פגע בי, בצורה הכי לא מתחשבת שיש". האבסורד, הוא אפילו לא היה מודע לרגשותיה. הוא לא ידע שהיא מהבחורות האלה שנקשרות ומפתחות אובססיה. אז היא שוב איבדה אמון במין הגברי...ולכן היא החליטה לברוח למזרח. בתוך תוכה היא הבינה שהוא לא אחד כזה ששווה להילחם עליו, האמת שהוא די משעמם, וגם לא היה בינהם שום דבר מלבד מגע ראשוני, אך המגע הראשוני הזה השאיר לה טעם של עוד והיא רצתה הרפתקה חדשה במקום בו אף אחד לא יכיר אותה, אז היא טסה למזרח.

במהלך הטיול היא חזתה בנופים מדהימים, התחברה לתרבות, האדיבות והחיוכים של המקומיים, האוכל והפירות הטרופיים. היא הרגישה שהיא קמה לתחייה מההצפה של הגירויים החושיים. היא חשבה לעצמה "כמה כיף לשנות אווירה ולהיות בארץ אחרת, כל כך שונה מישראל. פה אני יכולה להיות אחרת". 
ערב אחד היא והחברה לטיול הלכו למסיבה, הן החליטו לקנות לעצמן שתיה- והיא רקדה, יכול להיות שהיא רקדה מוזר, כי כולם הסתכלו עליה. היא לא רקדה כמו כל האירופאים האלה, היא היתה קצת שונה, גם במראה. האלכוהול שיחרר אותה ברמה כזאת שהיא יכלה לרקוד כל הלילה ללא הפסקה. אם היא זוכרת נכון היא והחברה רקדו עם שני בחורים בריטים, ריקוד סקסי וצמוד. לאחר מכן הם לקחו אותן הצידה וניסו לנהל סמול טוק. הבריטי לא היה כל כך נחמד לטעמה, וראו את הזלזול בדיבור שלו ובעיניו, זה היה ברור מה הוא רוצה ואיך. אז ברגע שהוא והחבר התרחקו מעט, הן החליטו לברוח להם בשיא המהירות ובקעו מהן קולות של צחוק רועמים. 

כל כמה זמן הן היו במסיבה עם אנשים מכל העולם והן המשיכו לטייל ולהגיע לחופים מהממים. ערב אחד; ב מסיבת חוף היא רקדה עם בחור אוסטרלי שנראה כמו דוגמן גבוה, שזוף ובלונדיני.  היא זוכרת שהוא הרים אותה והניף אותה באוויר כמה פעמים כאילו היא ילדה קטנה, היא כל כך נהנתה. בהמשך הערב הוא נעלם והיו עוד בחורים נוספים שניסו להזרים אותה. חלקם מסריחים מאלכוהול וסיגריות. ואז היא פגשה בחור בריטי נוסף שקנה לה הרבה שתיה. הוא היה די נמוך ורזה, ממש לא אידיאל היופי, אבל היה בו משהו סימפטי, נעים וג'נטלמני אז היא החליטה לזרום איתו. בשלב הזה היא היתה מאוד מאוד שיכורה. הם ישבו וניהלו שיחה על החוף, ולפתע היא נשענה אחורה, מתנדנדת. ברקע אנשים עוברים ושואלים אם היא בסדר והיא הודיעה בחיוך שהכל טוב "are you sure?" שאלו אותה, לא כל כך מאמינים לה, והיא רק הנהנה בתגובה, אז הם המשיכו ללכת. הבחור לידה לא הרגיש הכי בנוח עם השאלות, אז הם המשיכו לדבר מעט על עצמם ולאחר זמן מה הוא הציע לה להכנס לטבול בים. הם נכנסו בלי בגדים, היא היתה רק עם חזיה ותחתונים, הוא הפשיט אותה במים, נישק אותה מעט ואז חדר אליה. זו היתה הפעם הראשונה שלה. היא צרחה מכאב ותפסה אותו חזק, הוא נבהל והפסיק. הם לא היו היחידים בים, היה שם זוג נוסף וגם הם היו עירומים. כשאתה שיכור הכל מרגיש הגיוני, וכשאתה בחו"ל אז עוד יותר.

הם חזרו לחוף והוא לקח אותה אליו לאזור בו השתכן, למקלחות. תחת הזרם של המים החמים הוא ניסה לחדור אליה שוב ולא הצליח. האמת, בשיא הכנות, היא רצתה שיחדור אליה ותאכזבה שלא הצליח. אז הוא כופף אותה מהראש כרמז לזה שהוא רוצה שהיא תרד לו. היא התכופפה והסתכלה פעם ראשונה בחייהעל זין במלוא תפארתו - הוא היה עבה ומכובד, ולא היה רמז לשיער על גופו. אבל היא פשוט לא ידעה מה לעשות איתו, בטח שלא למצוץ. לאחר כמה ניסיונות וחוסר שיתוף פעולה מצידה הוא בחליט לוותר ולקח אותה לחדרו. זה היה חדר כמו אכסניה עם מלא מיטות  קומותיים, מסביב שותפים לחדר. כולם בהו בה, בעיקר בנים, אבל גם בנות נראו תוהים "מי הבחורה הזאת שהוא הביא איתו?", היא הרגישה שונה ומיוחדת, היא התמקמה לצידו על המיטה ומיד נרדמה. 

מוקדם לפנות בוקר היא התעוררה והתחילה להתלבש. הוא קם אחריה ושאל אותה "זהו, את הולכת?", היא ענתה לו שכן. הוא שאל אותה "i'll get to see you again?". היא לא ענתה לו, רק חייכה. לא נראה שהוא ציפה לתשובה אחרת. היא יצאה מהחדר ואיכשהו הצליחה למצוא את דרכה חזרה למלון בכוחות עצמה. היא היתה מרוצה וחיוך קל עיטר את שפתיה.

המשך יבוא.
IM ALedya
IM AL
25/08/2019 10:56
אני במתח, גם כתוב יפה גם מאוד מוחשי, אנחנו מכירים את נשוא הכתיבה? :)
במתח לקראת ההמשך.
שילה
25/08/2019 13:27
אני לא ממש טובה בכתיבת סיפורת אבל היה לי חשק לכתוב חוויה של "איך מאבדים את הבתולין בדור של היום". בא לי קצת לשבור מוסכמות, אף אחד לא באמת מדבר על זה. אפשר לאבד את הבתולין לא בדרך המקובלת והרומנטית ועדיין להנות מכל התהליך שהוביל לזה- גם בנות.

ואני אשאיר את השאלה שלך פתוחה ותחליט אתה מה פרי הדימיון ומה האמת.
IM AL
25/08/2019 13:53
סתמי את טובה !
זה כתוב ממש יפה, ושמח שאת מתארת את זה בצורה שכזו.
בייחוד התחברתי לתחושה של רצון לחוות, גם לספק את הצורך הגופני וגם את הסקרנות ביחס לכך ומעצם זה שהיא שולטת בכל אוהב את זה שזה כך, שזה לא משהו שנכפה עליה או צרוף של נסיבות אליה היא נקלעה, רק היא ורצונה.
שילה
25/08/2019 14:15
תודה רבה 3>
עשיתי עוד קצת עריכה, שינויים ותוספות. בכל זאת, זה נכתב אתמול בשעת לילה מאוחרת.
מסכימה, המטרה שלי היתה להראות שהבחורה כאן אכן שולטת בכל הסיטאוציה והיא גם מחליטה עם מי היא hooking up אבל לא תמיד דברים בחיים מסתדרים בדיוק לפי רצונותיה, ואת זה היא תלמד רק בדרך הקשה, ולא פעם אחת.
IM AL
25/08/2019 15:14
טוב זה יהיה בוטה, מקסימום תמחקי.
אני אוהב שנשים מזיינות גברים!
ללא קשר אלי, אוהב את הרעיון , אוהב שנשים בנות יבינו שזה בסדר!
שזה הדדי, כחלק מהשאיפה והרצון שלי בשוויון מלא בין המינים.
בייחוד בנות צעירות שקוראות את הבלוג, שיבינו שזה בסדר שהן ייזמו וכן שהן יזיינו גברים אם הן חפצות בכך!
חלק מהכתיבה שלי מתייחסת לכך בעקיפין או במישרין.
שילה
25/08/2019 17:55
דווקא התגובות שלך מדרבנות אותי להמשיך לכתוב, ואני לא חושבת שהן יותר בוטות מהסיפור שלי ;) ככה שניצחתי אותך הפעם

מניסיון, רוב הגברים מעדיפים להיות פסיביים באקט המיני ולאבד את השליטה..זה אחד הדברים שהקשו עליי במערכת היחסים האחרונה, היתה שם פסיביות באופן כללי אז באיזשהו מקום גם באינטימיות זה פגם.
IM AL
25/08/2019 21:34
אוהב את התחרות הזו, עקפתי אותך בסיבוב מזמן
עוד לפני שהתחלת, יש לך את זה ביותר זכרי ?
חחחח
מתי ישוחרר ההמשך לקהל הרחב ? :)
מצפה ממך ליותר חחח

והניסיון שלי הוא דווקא הפוך.
ואהבתי את הרגעים בהם היוזמה לא הייתה שלי או שנלקחה ממני השליטה.
שילה
25/08/2019 23:46
לבקשתך- פרסמתי את ההמשך
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: