עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

חברים
סיציליאנהjust morאופליהorcoPizzaByteDor Schneider
Lee.System MeEllyIM ALedyaנערת הגורל
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
מייל ליצירת קשר
•  Shilla54@walla.co.il
סיפור- צעירה ויפה

צעירה ויפה

25/08/2019 23:45
שילה

פרק 2- למלא את הנפש הריקה

שיערה היה ארוך וחלק בצבע חום בהיר. הגפיים שלה היו רזות וארוכות אבל היא לא היתה יותר מידי גבוהה. היא השתזפה הרבה בשמש והשיזוף החמיא לה והדגיש את עיניה הכחולות הבהירות. היא הרגישה שהיא סופסוף בשיא שלה. האם זו האמת?

בכל ערב, לפעמים גם באמצע היום היא שתתה אלכוהול, אלכוהול ועוד קצת אלכוהול. אלכוהול בכוס, אלכוהול בחבית ואלכוהול זול. הכל הלך. בואו רק נגיד שהיה לו תפקיד לא קטן בכלל בחיזוק הדימוי העצמי שלה- מבחורה ביישנית, הססנית ומופנמת בין רגע היא הפכה לבחורה שמושכת הרבה עיניים לעברה. ואז ערב אחד היא פגשה את הבחור הבא- הם קבעו להיפגש דרך הפייסבוק. הפעם מדובר היה בבחור ישראלי, שחום עור ממוצא אתיופי, גבוה עם חיוך יפה. עד כמה שזה נשמע אקזוטי משום מה היא החליטה שאותו היא רוצה והוא היה היעד הראשון שלה בטיול. היא רצתה לכבוש אותו בפיתוי והוא היה שפן הניסיונות שלה. היא לקחה את הרעיון מהבריטי שכמעט ביתר את בתוליה שבוע לפני כן בחופשה, והציעה לו להכנס לים עם בגדים תחתונים. הם התנשקו ואח"כ המשיכו לחדר שלו במלון, נכנסו למקלחת ואז גם למיטה. גם הוא לא הצליח לחדור אליה, וזה לא שהוא היה גדול יותר באופן משמעותי. בכל זאת, היא עדיין היתה בתולה והחדירות המעטות של הבחור הבריטי לא הספיקו בשביל לפרוץ לגמרי את שעריה. 

לא ברור למה נתלתה דווקא על הבחור שחום העור, היא לא אהבה יותר מידי את הריח שלו, הוא פשוט היה שם, זמין בשבילה, כלי למימוש מטרתה. "אחח..." היא חשבה לעצמה.."כמה קל זה לפתות בחורים, איך לא חשבה על זה קודם?" הוא היה לבד בטיול והיא ניצלה זאת. מה היא רצתה ממנו אתם שואלים? היא שוועה לאהבה, היא לא בדיוק ידעה מה זו אהבה, היא רק ידעה שהיא רוצה להשיג אותה. 


בימים הבאים היא הגזימה וממש לחצה עליו, היא לא הבינה שהוא ממש לא במקום הזה של זוגיות. הוא לא התחבר לחברה שלה לטיול, למיטל. מיטל קנאה בהם. היא ראתה את חברתה לטיול עוזבת אותה למשך שעות ארוכות למען "בחור אתיופי".


ובלי קשר למיטל, דרכיהם נפרדו ברגע שהחליט שהוא ממשיך את הטיול לבדו. אם נהיה כנים, לא באמת היו לה רגשות כלפיו. לא ממש היה לה אכפת ממנו וממי שהוא. היא ידעה שהוא היה בחור טוב ורגיש, היא פשוט רצתה שהוא ימלא את הנפש הריקה שלה, ברגע שסירב – היא מחקה אותו.


למיטל היה הרבה ביקורת עליה ועל ההתנהלות שלה. מאחורי גבה היא דיברה עם ישראלים אחרים על השתוללות שלה עם שלל בחורים כאילו היתה מינימום תיירת בריטית פרועה. מה שהיא לא ידעה, זה שחברתה למסע היא למעשה בתולה, כך שסקס אמיתי לא היה שם, וטוב שכך. מיטל שמחה מאוד לשמוע שאותו בחור שחום עור שהיא כל כך לא חיבבה החליט להמשיך את הטיול בלעדיהן וכך חברתה לטיול תחזור לתת לה את מלוא תשומת הלב.


עברו להם כמה ימים ובערב שישי אחד, היא וחברתה יצאו שוב לחוף הים לרקוד. מפה לשם, שם עליה עין בחור נאה, לא גבוה במיוחד- שרירי מרובע, ממוצא מזרחי כלשהו. הוא חשב שהיא תיירת ודיבר אליה באנגלית. היא מיד הבינה שהוא ישראלי לפי המבטא והיא ומיטל צחקו. עך החוף היה מעגל של מופע אש והמפעילים הזמינו את התיירים להתקבץ סביבם ולנסות להדליק אש עם פיהם. בטיחותי זה בטוח לא היה, גם חכם במיוחד לא. בין שלל התיירים המרובעים והיבשים הוא דחף עצמו קדימה ווידא שהיא מסתכלת וחוזה במחזה המרשים.  הוא הכניס לפיו חומר דליק וירק אל עבר הלפיד ולהבה גדולה פרצה מפיו.  מאוחר יותר התקיימה תחרות הורדת ידיים וכמו קוף ניאנדרטלי, הוא היה מוכן להוכיח לה בכל דרך שהוא זכר אלפא אמיתי. בתוך תוכה היא הודתה שהיא מחבבת את תצוגת הגבריות למענה. מה שהוא לא ידע זה שהוא לא היה צריך ללכת כל כך רחוק, היא היתה זורמת בכל מקרה כנראה.  


המטרה שלו היתה לכבוש אותה עוד הערב, הוא מיד פעל להפריד בינה ובין מיטל בכך שהצמיד למיטל את החבר שלו. ואז היתה לו הזדמנות לקחת אותה איתו למקום אחר. הוא לקח אותה לרחבה אחרת של מוזיקה על החוף. הוא קנה לה שתיה ואז הם הלכו לרקוד יחד. הוא הצמיד את המותניים שלה אליו באופן כזה שהיא הרגישה את עצמה בוערת מבפנים ונעשית רטובה. בנוסף, הם עמדו כל כך קרוב שהיא הרגישה את הבליטה שלו על הבטן שלה מבעד לבגדים. בתוך תוכה התענגה על המחשבה שיש לה כזאת השפעה עליו. הוא הפריד אותה ממנו לפתע והודיע לה שהוא הולך להשתין בים. כאשר חזר הוא חיבק אותה שוב ונישק אותה. היה לו טעם דוחה של החומר הדליק בפה אז היא ביקשה ממנו להפסיק. במקום זאת, הוא השטיח אותה על החול די בגסות ורכן מעליה, מפשק את רגליה. היא צחקה בתגובה . נראה שהוא מעט איבד שליטה או ביודעין, אהב את הרעיון של להפגין עליה עליונות מול הנוכחים בסביבה שחזו בהם מתגופפים. היא אפילו לא ידעה מה מתרחש סביבה, ומי מסתכל, היא רק ידעה שהיא אוהבת את האקט הגברי הזה והיא היתה שקועה רק בו. בשלב מסויים היא הרגישה מובכת מהאינטימיות המתפרצת שלו מול כל האנשים והחליטה להזמין אותו אליה לחדר במלון לפני שיקח אותה שם מול כולם. הוא היה קצת בהלם שהיא הציע דבר כזה, בחורה ישראלית נותנת לו?בחורה צעירה ויפה ישראלית מזמינה אותו איתה לחדר? הוא חייך חיוך ממזרי והם הלכו יחד צמודים לכיוון המלון שהיה רק מטרים ספורים מהחוף.


המשך יבוא :)

IM ALedya
IM AL
26/08/2019 01:11
מתקדמת :)
שילה
26/08/2019 06:52
או מתחממת...
IM AL
26/08/2019 12:36
את מתחממת ואני מזדקר :)
קראתי שוב הבוקר וזה ממש כף לקרוא את החוויות הללו בין אם שלך ובין אם לא .
שילה
26/08/2019 14:22
לבריאות !
IM AL
27/08/2019 23:31
היי , בהשפעת הקריאה של הפוסט הזה והקודם שלך , כתבתי זכרון משלי.

imal.bloger.co.il/299980/
IM AL
28/08/2019 12:14
הפרק הבא?
שילה
29/08/2019 11:27
פירסמתי :)
IM AL
29/08/2019 12:31
קראתי בבוקר לפני פגישה, אקרא שוב כשאתפנה :) תודה !
שילה
29/08/2019 13:11
עשיתי בדיוק עריכה עכשיו כי ראיתי שיצא מזעזע.
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: