עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

חברים
סיציליאנהjust morאופליהorcoPizzaByteDor Schneider
Lee.System MeEllyIM ALedyaנערת הגורל
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
מייל ליצירת קשר
•  Shilla54@walla.co.il
סיפור- צעירה ויפה

צעירה ויפה

29/08/2019 00:14
שילה

פרק 3- את לא מבינה, את סתם ילדה קטנה

היא והבחור העונה לשם סהר נכנסו לחדר שלה במלון. מיטל, החברה לטיול נשארה בחוף הים וניהלה שיחה עם החבר שלו שנמשכה עמוק אל תוך הלילה, אולי כללה דברים נוספים, לא היה לה ממש אכפת מה מיטל עושה כל עוד היא בטוחה.

"וואו,איזה חדר ענקי, רמה גבוהה...אני עובר לגור איתכן!" סף ההתלהבות של סהר רק עלה מרגע לרגע.

"נכון , אנחנו שתי בנות ואנחנו לא מתפשרות על רמה" היא ענתה לו.

אז הם המשיכו בריטואל הרגיל: אחרי ההתגופפות על החול במסיבת החוף, היא הכניסה אותו למקלחת בחדר במלון. היא היית מאוד מגורית מהסיטואציה ורצתה שהוא יפגין עוד קצת מהכוחניות שלו, שיצמיד אותה לקיר... הוא הצמיד אותה ואחז בישבנה. בהמשך, היא הורידה במהירות את הבגדים שלה, כולל התחתונים, ממש לא מתביישת. (היא מתודלקת מאלכוהול זוכרים? מה יש להתבייש?) כמובן שסהר לא ציפה לזה מבחורה ישראלית, רמת הפתיחות שלה היממה אותו. הוא הניח שהערב הוא הולך להנות ואכן זה מה שהיה. 


אחרי הרבה נגיעות ונשיקות תחת זרם המקלחת, הם יצאו וסהר הרים אותה והשכיב אותה על המיטה בעדינות, רכן מעליה, כבר זקור ומוכן ומנסה להחדיר אותו פנימה. הבעיה היחידה שהיא עוד לא היתה מוכנה. היא ביקשה ממנו שיפנק אותה קודם קצת. כיאה לבחור ישראלי צעיר בן 23, לא היה לו יותר מידי ניסיון מיני ולא נראה שהוא יודע איך לענג אישה. "אבל את רטובה" אמר לה. 

"חכה, עוד קצת". הוא לא ידע ממש מה לעשות אז היא הפכה אותו וכעת היא היתה מעליו. מחייכת ומלטפת אותו ונעה מעליו. היא התלהבה מהשרירים שלו והחזה החלק והמרשים, והוא לא הפסיק להחמיא כמה שהיא יפה, מדהימה וסקסית. העיניים שלו נצצו ולא ירדו ממנה לרגע. 


שניה אחת, בוודאי הספקתם לשכוח, היא עדיין היתה בתולה. ולכן דברים לא הלכו כל כך חלק כמומשזה נראה. למרות שהיתה רטובה היא לא הצליחה להחדיר אותו אליה, הוא ניסה והכניס רק את הקצה אבל זה כאב לה מאוד, וכאשר ראה שהיא סובלת הפסיק מיד. מיותר לציין שהיא אפילו לא חשבה על ההשלכות של קיום יחסי מין בלי אמצעי מניעה, אף אחד לא לימד אותה כיצד להתנהל בסיטואציות כאלו. היא אפילו לא הגדילה לחשוב על הדם שיזרום ממנה במקרה ותתבצע חדירה כזאת שתקרע את שעריה לחלוטין. נראה שהאלכוהול בשילוב התמימות טישטשו את כל השיפוט שלה. ולמרות הכל, היא נהנתה מכל רגע. ממה היא נהנתה? היא אהבה את ההרגשה של להיות מעליו, שהיא שולטת בו וידה על העליונה, כאילו מכשפת אותו בקסמיה. 

לזכותו של  סהר, למרות שמאוד רצה לקיים איתה יחסי מים מלאים, הוא לא היה מוכן לעשות לה שום דבר בכוח ובטח שלא להכאיב לה. בסה"כ התמזל מזלה והיא נתקלה בבחורים טובים לאורך המסע שלה, אף אחד לא ניצל אותה או פגע בה.


בבוקר שלמחרת היא קיבלה ממנו הודעה. הוא ידע שהן כבר עברו לאי אחר בטיול אז הוא החליט להמשיך בעקבותיה. כל הארבעה נפגשו ערב אחרי, סהר והחבר שלו והיא ומיטל. הבחורים הביאו בקבוקים וכולם שתו. ואז התחיל הערב ושוב הם התפצלו לזוגות. הוא לקח אותה הפעם לחדר במלון שלו אך גם בפעם השניה הם לא הצליחו לשכב, נראה שסהר התחיל לאבד את העניין בה. הוא לא שש לענג אותה למרות שהרגיש צורך לרצות אותה, אולי אם יעשה זאת תהיה חדירה, הטא ניסה ומיד חזר בו. 

הערב נגמר די מהר, הם התחילו להתעייף כשזה לא הוביל לפורקן פעם נוספת, והלכו לישון כפיות. לפנות בוקר הוא החזיר אותה למלון שלה. מה שהוא לא ידע זה שמבחינתה זו לא  תהיה הפעם האחרונה, היא שמה לה למטרה- היא רוצה לשכב איתו!  היא פשוט לא ידעה מתי לוותר.


כמה ימים אחרי הם נפגשו שוב. הפעם במסיבה. הם רקדו די הרבה וכל גבר שניסה להתחיל איתה הוא מיד ניפנף ממנה וחיבק אותה. מבחינתו היא היתה "הכיבוש" שלו ורק שלו, אבל הוא לא באמת רצה אותה כבר. היא אהבה את זה, אף פעם אף גבר לא נהג כך כלפיה. בהמשך, פיתתה אותו שוב לחזור איתה למלון, זה לווה בנסיונות שכנוע רבים ולבסוף הוא נכנע לה. היא היתה מרוצה מעצמה על הכוח שיש לה להשפיע עליו, זאת בעוד ריח האלכוהול נודף ממנה ומלווה אותה לכל אורך הדרך. 

 הם נכנסו לחדר מקלחת בחדר המלון שלה. זה התחיל בזה שהיא קצת ירדה לו,  והוא היה פחות משולהב כבר למרות המאמצים שלה. הם ניסו כל מיני תנוחות ולבסוף היא הצליחה להחדיר אותו כשהיא מעליו והוא יושב על השירותים. "מה, ככה זה אמור להרגיש?" תהתה לעצמה, האמת, זה כאב בטירוף ולא נעים בכלל, היא בקושי הצליחה לעלות ולרדת. הוא הסתכל על פניה כל העת וראה שהיא מתאמצת מאוד, מתחילה ממש להזיע. בשלב הזה היא הוציאה אותו ממנה והובילה אותו  למיטה. היא נשכבה והוא רכן מעליה וניסה להחדיר אותו בשנית. היא ביקשה ממנו לנשק אותה. הוא עשה לה טובה ונישק אותה מהר ואז התחיל את האקט.. מזל שהוא שם קונדום כי זה לקח לו בערך 10 דקות, הוא גמר וזרק את הקונדום לפח. 


זאת הייתה החוויה הראשונה שלה שאפשר לקרוא לה "סקס אמיתי". איך היא הרגישה עם זה? במבט לאחור היא אהבה את זה, הוא היה יחסית עדין איתה ברמה כזאת שאפילו לא ירד לה דם. זה לא שלא כאב לה, זה כאב אבל האלכוהול טישטש את הכאב והיא אהבה את ההרגשה של הכאב המהול בעונג. 

כאשר חזר ללבוש את בגדיו, שאל אותה אם היא גמרה, סתם עוד משהו לחיזוק האגו שלו. 

"לא גמרתי בכלל, רוב הבנות לא יכולות לגמור רק מחדירה" היא ענתה בפנים זועפות. אז למרות שגנחה והרגישה בעננים בזמן האקט, איכשהו עדיין התאכזבה שלא הצליחה לחוות אורגזמה מהחדירה. 

"יכולות ועוד איך לגמור מחדירה" הוא ענה לה באופן כזה שהתגרה בה. וסיפר לה על החוויות שלו באיים עם שלל בנות, אפילו אחת תאילנדית.

"איכס" היא ענתה בתגובה. באופן די אירוני.

"זו תהיה הפעם האחרונה שלנו כי אני ממשיך עם איתי לאי אחר, ואני לא מחפש קשר רציני" הטיח בה, "מה שעושים בחו"ל נשאר בחו"ל" הוא סיים להתלבש וכבר פנה לכיוון הדלת.

ברגע שאמר את המשפט הזה ההשפעה הפחות טובה של האלכוהול נכנסה לפעולה, היא נפגעה.

"זה בסדר גם אני לא רוצה איתך כלום, אני רוצה מישהו שבאמת יאהב אותי". העיניים שלה נצצו, כמעט ועלו לה דמעות בעיניים.

בשלב הזה הוא לא ידע איפה לקבור את עצמו, "אוקיי, זה לא יהיה אני", ענה לה בהתרסה.

הישירות שלו פגעה בה, אבל היא הייתה צריכה לצפות לזה. אנחנו יודעים שהיא לא חשבה יותר מידי רחוק, היא היתה צריכה להבין שעומד מולה בחור צעיר, אויל גם קצת מבולבל מה שבטוח שהוא ידע טוב מאוד- הוא רק רוצה להנות.


האם גם היא "רק רצתה להנות" או שהיא משלה את עצמה ורוצה יותר

האם זה איזשהו סיפור שהיא סיפרה לעצמה, שהיא רוצה רק לחוות? מה היא באמת רוצה?


הוא אמר לה להתראות והשאיר אותה לבד בחדר, המומה וכועסת. באותו יום התחילה להרגיש את כאב בין רגליה מתחיל להתפתח, היא הכירה את הכאב הזה מתקופת הצבא, זה הרגיש כמו דלקת בשלפוחית. 

בערבים הבאים לפני שסהר וחברו עזבו את האי, היא המשיכה לשתות הרבה וניסתה לנקום בסהר עם בחור ישראלי אחר, היא רק התנשקה איתו מולו, כמובן שזה לא הרשים את סהר יותר מידי, אולי עשה אפקט הפוך. הדיבורים על סהר היו שיש לו לב קר, שהוא לא מסוגל באמת לאהוב, הוא לא בנוי לזוגיות. חברות אחרות למסע כל הזמן פימפמו לה "וואי, איזה פספוס אתם ממש נראים מתאימים". היא לא באמת ידעה איך זוג אמור להראות, מה זה אומר נראים מתאימים? 

כמה ימים אחרי היא והחברות ישבו במסעדה בשעת צהריים. לפתע סהר ואיתי נכנסו וראו אותן. סהר בירך אותן לשלום וניגש לחבק אותה. היה משהו סקסי בחיבוק שהוא נתן לה וזה עורר את הרגשות שלה מחדש. אבל הפעם, היא היתה מרוחקת יותר ושמרה על עצמה מפניו. הוא המשיך בדרכו.

היא ידעה שמיטל יושבת עם סהר והחבר שלו, מרכלת עליה ומשמיצה אותה מאחורי גבה. גם זה לא גרם לה להרגיש יותר טוב עם עצמה. הטיול הלך וקיבל תפנית פחות טובה, במיוחד אחרי שסהר וחברו עזבו את האי. היא הבינה כבר ממזמן שמיטל היא לא השותפה האידיאלית לטיול, אבל זה כבר היה מאוחר מידי לבטל את כל הטיסות ומלונות ששלמו עליהן מראש.


ערב אחד, בזמן ששהתה עם החברים מחוץ למלון, היא שתתה כל כך הרבה שהיא בקושי הצליחה להחזיק את עצמה. היא חזרה לבד לחדר עם סחרחורת מטורפת ורצון עז להקיא את נשמתה, ולא הצליחה. כולם יצאו והיא נשארה במיטה, ואז הגיע המשבר. היא לא יצאה מהמיטה יום שלם אחרי, אולי יומיים.


זהו, הספיק לה. היא רצתה לחזור לארץ.


המשך יבוא

edyaIM AL
edya
29/08/2019 11:21
וועליההה
שילה
30/08/2019 11:20
אכן כן
IM AL
29/08/2019 15:36
זה נהיה מעניין מפרק לפרק !
והיא רצתה לההנות , אבל גם יותר !
רצתה לעשות V על חדירה, ורצתה לדעת איך זה מין מלא, וכן גם רצתה אהבה כמ ושכל אחד/ת רוצים.
שילה
30/08/2019 11:21
עבר עריכה וכעת כתוב בצורה קצת יותר קריאה.
אהבתי את הפרספקטיבה שלך.

מסתבר שלא כל אחד רוצה אהבה. יש כאלה שרוצים רק להנות
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: