עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

חברים
סיציליאנהjust morאופליהorcoPizzaByteDor Schneider
Lee.System MeEllyIM ALedyaנערת הגורל
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
מייל ליצירת קשר
•  Shilla54@walla.co.il
סיפור- צעירה ויפה

צעירה ויפה

08/09/2019 12:19
שילה
פרק 5- ליל בלהות בשדות.

היא פגשה את אלעד באיזה פאב שכונתי באמצע היום. לא היתה שם שיחה ארוכה מידי ולא נראה שהוא כל כך מתאים לה. הוא בחן את גופה, שמח שהיא לא כזאת גבוהה. היא די בטוחה שמה שעבר בראשו זה שהיא מספיק מושכת בשביל סקס. כשיצאו מהפאב הוא נישק אותה על איזה גרם מדרגות זעיר ונתן לה איזשהו ציון, היא חשבה שזה מעט תמוה. באיזשהו שלב הוא נתן לה להרגיש שהיא חופרת כשגילגל את עיניו בהתנשאות. כמו שאתם כבר יכולים להסיק, הוא לא נתן לה להרגיש טוב עם עצמה במיוחד. לא עבר הרבה זמן ומיד הסתלק  בטענה שהוא הולך להיפגש עם חבר שלו, אפילו לא טרח לשאול אותה אם היא צריכה טרמפ לאנשהו.
לאחר כרבע שעה אלעד שלח לה הודעה שהיה לו כיף איתה וישמח לראות אותה שוב. בתמימותה, היא התלהבה מהרעיון שאולי סופסוף היא תמצא אהבה. בדיעבד היא מבינה שזה לא היה הוא ספציפית כאדם מעניין אותה או מלהיב, אלא האפשרות שניתנת לה לחוות ריגוש, אפילו קטן. בינתיים, הוא טס למזרח ו"הקשר" היה על שלט רחוק.

הורמונים געשו בה. זכרונות מהחופשה בחו"ל. ההתנסויות, הכל חזר אליה כמעט בכל דקה במשך היום ובלילה, היא כבר לא ממש היתה מחוברת למציאות. היא לא הפסיקה לחשוב על...סקס. זהו, זה מה שהיא רצתה, היא רצתה להמשיך לחוות, היא לא חוותה מספיק. היא רצתה לחוות כאן ועכשיו ולא יכלה יותר לחכות.

השעה היתה 23:30.
היא נפגשה עם  האח הגדול של חברה מהעבר. היא הכירה אותו כנערה.
הוא לקח אותה לשדות קרוב לבית מגוריה. הוא הבטיח לה שהוא מביא קונדום. ראוי לציין שהוא לא היה נחמד במיוחד. 
הוא התחיל לנשק אותה באוטו ולהפשיט אותה. הוא גם התפשט. היא נוכחה לדעת שהיה לו זין די קטן ביחס לבחורים האחרים שהיא פגשה בחופשה.
הוא ירד לה ממש מעט לפני האקט ואז ניסה לחדור אליה. לפתע היא נלחצה ובקשה ממנו שיחכה...בשלב הזה הוא כבר היה חסר סבלנות והיה לו מבט עצבני. היא חששה מאוד מהכאב, ובאמת כאב לה אפילו כשחדר אליה במעט. המבט שלו שידר חוסר סבלנות ובמידה מסוימת הפחיד אותה, היא לא רצתה שהעניינים יתלקחו למריבה, היא רצתה שימשיך להיות טוב אליה, אפילו קצת, אז היא ריצתה אותו ונתנה לו לחדור אליה למרות הכאב העז שהרגישה בין רגליה.  בהמשך, הוא פרץ בגסות את החומות בתוכה, היא הרגישה כאילו חלק בתוכה יצא ממקומו. הוא המשיך והמשיך ובשלב הזה כבר לא הרגישה דבר, היא היתה חסרת תחושה שם ולא הרגישה יותר את החיכוך שלו בה.
לא עבר הרבה זמן והוא ניסה לשנות איתה כל מיני תנוחות, שהיא תנוע מעליו, הכל היה כל כך מהר ובגסות, הוא סובב אותה והרים אותה כאילו היתה בובה. ואז הוא שוב שינה תנוחה, הפעם רצה לחדור אליה מאחורה ולפתע הוא עצר והתיישב, היא שמעה צרחה בוקעת ממנו.  היא הסתובבה וראתה אותו מסתכל על הזין שלו, כולו היה מכוסה בדם. זה היה הדם שלה.

"את בתולה?!" הוא הביט בה בבעתה.
"לא, מה פתאום." היא ענתה לו בקול רועד. "סליחה, אני מתנצלת...אולי אני במחזור ולא ידעתי".
"אז מה זה?? נו תגידי שאת בתולה זה בסדר..."
"אני... אני לא בתולה.. הייתי עם כמה בחורים כבר בחופשה.." ענתה לו תשובה מטופשת כלשהי.
"עם כמה בחורים בחופשה?" חזר אחריה בקול מזלזל.
"אהה.....אני כנראה במחזור.. סליחה סליחה..."
פה היא הבינה שהיא  הלכה רחוק מידי....הוא נגעל והיה מאוד נסער. היא ניסתה לשמור על קור רוח. 

מבחוץ ככל הנראה נראתה אדישה, תמימה, אפילו טיפשה. אבל בתוך תוכה התרחשה סערה. היא היתה מוכנה להמשיך את הערב ולהכניע את הבושה שבה, העיקר שהערב הזה יגמר בצורה נעימה, שהיא תרגיש מושכת ויפה ולא מלוכלכת ודוחה. זה סיוט.
אחרי שהתאושש, הוא ניקה את המושב עם מגבון והחליט להמשיך איתה את הערב, הפעם מחוץ לאוטו. היא נשמה לרווחהכ כשהחליט להמשיך כאילו לא קרה כלום, מסביב חורשה ושקט רועם באפלה.
הוא  החזיק אותה חזק מאחור, הנמיך את הגב שלה והשעין אותה על הרכב. לא עבר הרבה זמן והוא גמר בחוץ. בשלב הזה היא נזכרה שהוא בלי קונדום. היא שאלה אותו למה ולא היתה לו תשובה. היא הבינה שזה כבר מיותר לדון בזה כי בסה"כ זו גם אשמתה. היא שילמה את מחיר התמימות שלה.

הם סיימו את הערב והוא החזיר אותה הביתה.

יום לאחר מכן קמה בבוקר והרגישה כאבים חזקים למטה. היא בילתה שעות בשירותים, לא מצליחה לעמוד על הרגליים בלי לחוש כאב, כאב דומה למה שחשה בחופשה בחו"ל. היא לא הפסיקה לבכות ולהתפתל מכאב אז אמה לקחה אותה לבית חולים בשבת בבוקר. 
רופא הנשים במיון שאל אותה אם היא בסדר והיא ענתה שכן, אבל בתוך תוכה הרגישה ריקה. בנפרד מאימה שאל אותה הרופא אם מישהו פגע בה. היא ענתה שלא, שאכן היה מגע מיני, אבל הכל היה בהסכמה. וכך אכן היה.
הכל נגמר מאוד מהר, נתנו לה תרופה, היא שתתה הרבה מים והרגישה הקלה ואז ושחררו אותה הביתה. באוטו היא סיפרהל  לאימה שהיתה עם בחור וכעת צריך לקנות פוסטינור. זה היה מביך מאוד, היא לא הרבתה בפרטים וגם אמה לא שאלה הרבה, רק אמרה לה שהיא צריכה להיזהר יותר ולשמור על עצמה.

באותו יום היא קבלה מהבחור הודעה: "היה לי כיף איתך אתמול, ניפגש בשנית?"
כעת היתה מפוכחת יותר והבינה יותר טוב את הסיטואציה המורכבת שנקלעה אליה. היא החליטה לבחון את התגובה שלו- "לא יודעת, אני מרגישה היום מאוד לא טוב ונסעתי לרופא, זה אף פעם לא קרה לי פני".
הוא שאל אותה אם היא בסדר, התעניין פתאום לשלומה.
"מה אתה משחק אותה כאילו אכפת לך?" תהתה, הוא לא היה כל כך נחמד אליה אתמול אז שלא יתאמץ עכשיו, הרי זה הכל בדיחה בשבילו. היא סקס זמין וקל.
" למה את  כועסת?" ענה לה.
" אתה אפילו לא השתמשת בקונדום כמו שביקשתי ממך"
"בסדר, מתנצל, אז פעם הבאה מבטיח שאשתמש".
היא לא ענתה לו יותר, גם כששבוע לאחר מכן שלח לה שוב הודעה, היא חסמה אותו.

מהשלב הזה והלאה היא למדה את הלקח שלה.
זו היתה טעות שבחיים לא תחזור על עצמה יותר.
IM ALedya
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: