עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

חברים
סיציליאנהjust morאופליהorcoPizzaByteDor Schneider
Lee.System MeEllyIM ALedyaנערת הגורל
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
מייל ליצירת קשר
•  Shilla54@walla.co.il
סיפור- צעירה ויפה

כבדות אאוט

11/09/2019 22:27
שילה
אני עושה הפסקה מהסיפור וחוזרת קצת לעדכן על עצמי.

המסקנה שלי מעולם הדייטים
להיזהר מבחורים שלא מחייכים בתמונות, הם כנראה באמת עצובים.
בחורים לא זורמים ועצורים שמסתירים על עצמם פרטים ורוצים ככה להיכנס למערכת יחסים תקנית.
מספרים על עצמם: "כל מי שמכיר אותי חושב שאני שטותניק, עושה כל הזמן צחוקים, לא מפסיק לחפור..." כשלמעשה במהלך ארבע פגישות לא ראיתי אפילו קמצוץ של אחד מהמאפיינים הנ"ל ותחושה של כבדות אפפה אותי. 
הבן אדם פשוט לא ענה לאף אחת מהשאלות שלי והרגשתי שאני צריכה לסחוט ממנו מידע: "מה בדיוק אתה עושה בעבודה שלך?", "מתי היתה מערכת היחסים האחרונה שלך וכמה זמן נמשכה?", "למה היה לך קשה בבית ספר?"- הבן אדם פשוט לא יודע איך ללבן דברים ולזרום. בעיית תקשורת חמורה. 
הפסיכולוגית שבי נכנסה לפעולה והייתי חייבת להבין, מה קרה לו בילדות שהפך אותו לבן אדם כל כך סגור? מה מוביל בן אדם לדפוס התנהגות כל כך חריג בגיל 30? למה הוא לא למד תואר? האם הוא חווה דברים משמעותיים בחייו? דברים ממש טובים או שרק רעים? אז המשכתי איתו לדייטים נוספים.

רק בדייט הרביעי הוא סיפר לי על אבא מדכא רגשית בילדות ועל "מוות רגשי" במהלך כל שנות בית הספר והצבא. לעומת זאת, היום הוא "נמצא במקום טוב יותר שהוא שלם עם עצמו" ובאותה נשימה מספר גם על בדידות וחיפוש מתמיד אחר זוגיות: "מי שתקבל אותי תקבל אותי כמו שאני".

לא, בנאדם. אתה צריך טיפול!!!

הסברתי לו במילים יפות שאחרי המערכת היחסים הקודמת שלי אני לא מחפשת מישהו לטפל בו. אני גמרתי לגדל ילדים. וכך, עוד אדם אקראי התנדף מחיי.

הגעגועים לדור חלפו, בערך. הגעגוע היחיד שנותר הוא הסקס. זכרונות מהסקס שלנו בעיקר בתחילת היחסים. אולי המפגש הבא יהיה רק סקס, ואין הגבלת גיל כאן. עדיין אני מקבלת הערות מאנשים שונים על כך שאני נראית בת 17 בכלל. אז בהצלחה לי ;)
IM ALedyajust mor
edya
12/09/2019 10:38
אהובית, אני לצערי שוב נכוויתי מעולם הדייטים אז שוב יצאתי מזה ונראה מתי אחזור לזה שוב.. שונאת את העולם הזה..
מאחלת לך הרבה בהצלחה!! ולא. את לא צריכה למצוא בנאדם לטפל בו אלא למצוא בנאדם להתפתח איתו 3>
שילה
12/09/2019 13:52
מה הכוונה נכווית? מישהו דיבר אלייך לא יפה? העליב אותך? או שפשוט לא היתה התאמה? כי יש הבדל..

תודה, משפט מדויק 3>
edya
12/09/2019 22:33
נכוויתי ברמה שהוא רצה לזיין וללכת. לא מעבר לזה. וזה מעצבן ...
שילה
13/09/2019 00:48
בדרך כלל אפשר לצפות את זה בשיחה מקדימה עם בן אדם ולהבהיר לו שאת לא מחפשת סטוצים ואז להימנע מסיטואציה כזאת. ההתנסות הזאת היא טובה בשבילך לדעת להבהיר את כוונותיך ומה את מחפשת טרם הפגישה
edya
15/09/2019 00:21
זה לא דובר באופן רשמי.. זאת הייתה התחושה שהוא ממש ממש דחף להיפגש בלילה מאוחר ועוד אצלי בדירה
ואז אמרתי שזה ממש לא רלוונטי...
קיצור, נמאס לי מהזויים :(
שילה
15/09/2019 10:20
חשבתי שגילית את זה רק בפגישה....זה גם קרה לי לא פעם אחת שבחור חותר לשיחה עם אופי מיני והחלטתי לחתוך מהר. הם מבחינתם מנסים את מזלם....בסוף יפלו על מישהי שתתן להם. אבל יש הרבה כאלה שהם לא ככה.
kamanchi
12/09/2019 22:25
פייי לכלכת
אז כן ניסית להבין במלל מה הוא מרגיש וכן הוא די אהבל שהוא הגיע לשלמות עם המשקעים של עצמו
אבל מכאן ועד להגיד גמע אתה לא בסדר כי אתה לא בסדר
ובתכלס זו רק מעלה שהוא מקצר במילים על עצמו
אבל אני אומר רק כי אני מזדהה עם הבחור
שילה
13/09/2019 00:54
לכלכתי שאמרתי שהוא צריך טיפול? אני בעצמי מטופלת ולא רואה בכך בושה, להיפך הנקודה היתה להאיר פה את זה שאדם צריך להיות מודע לעצמו ולעבוד על עצמו מבחינה תקשורתית אם הוא רוצה להכנס למערכת יחסים. זה שאנשים נושאים איתם פתולוגיות מהעבר שלהם (לכולם יש שריטות כאלו או אחרות) לא אומר שזה מושך אותי להכנס למיטה חולה שכזו.
אם הוא הרגיש בנוח לשתף אותי בפרטים אינטימיים על עצמו זה מכיוון שאני נתתי לו להרגיש ככה והייתי מספיק רגישה אליו . אף אחד לא הכריח אותו "לחשוף את עצמו" וזו לא מעלה בעיני. הוא בסהכ הביע מצוקה וקשיים להתמודד עם החיים. מאחלת לו שיהיה מאושר בחיים אבל לא דרכי :)
just mor
14/09/2019 00:11
טוב אובייסלי שלא הייתי פה מלא זמן אד ככה אני מזדהה איתך בקטע של סיימת לגדל ילדים , גם אני אבל כולם ילדים מסביבי גם כאלה שע"פ גילם היו צריכים מזמן לעבור את שלב הילדות. בקשר לבחור אם הוא הגיע למסקנה שהוא שלם עם עצמו תני לו...אולי הוא לא רוצה טיפול בינתיים כי טוב לו ככה כי המצב שלו נוח לו וכשאנשים באיזור הנוחות הם לא יעשו הרבה לצאת משם.
מה שכן מוזר שצריך לסחוט ממנו מידע כאילו הוא בfbi . כמו אידה גם אני החלטתי לצאת מעולם הדיטיים אבל סתם כי נמאס לי לפגוש דושים ולבזבז על זה זמן.
שילה
14/09/2019 10:47
חדת הבנה את מור, בדיוק. הבחור פשוט רצה להישאר באזור הנוחות שלו. הבהרתי לו שאני בן אדם שכל הזמן שואף להתקדם ולהתפתח, אם אתה בודד וחי לבד תיצור לך סביבה חברתית, אם אתה מרגיש שהיעוד שלך לא ממומש, תעשה הכל בשביל להגשים אותו, גם אם בדרכים עקיפות, רק תתנסה. מקסימום מה? תכשל? יש פלאן בי וכן הלאה. הוא הזכיר לי את האקס שלי במובן הזה שהוא נעמד במקום ופוחד משינויים. מכאן, לא משנה עד כמה מבחינה חיצונית יש לך פוטנציאל, אם האישיות שלך לא כובשת אתה גם לא יפה.
just mor
14/09/2019 00:13
בקשר לגעגועים לסקס , כן גם לי יש רגעים שבא לי רק לעשות את זה בשביל הקתרזיס והשחרור אבל אני לא אדם של סטוצים , אז נשאיר את זה בגדר געגוע.
שילה
14/09/2019 10:53
עדיף סטוצים שפוגשים באיזו יציאה או באיזו מסגרת חברתית....בכללי עדיף לפתח ככה קשר אבל קצת קשה כשאין מסגרת שמאפשרת הכרויות...אני שוקלת ללכת אפילו לבד למסיבות של מכללה אחרת רק בגלל שיש שם בנים נורמלים
just mor
15/09/2019 20:57
כן אבל זו שאלה של אופי לי פשוט הקטע של רק סקס לא מתאים אבל לא שופטת כל אחד ומה שעושה לו טוב.
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: