עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

חברים
סיציליאנהjust morאופליהorcoPizzaByteDor Schneider
Lee.System MeEllyIM ALedyaנערת הגורל
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
מייל ליצירת קשר
•  Shilla54@walla.co.il
סיפור- צעירה ויפה

צעירה ויפה

21/09/2019 16:00
שילה
פרק 6: לילות של פרפרים

לפני שלוש שנים:

היא הזמינה קסטיל רוז' בפעם הראשונה בחייה. מהר מאוד היא תפסה ראש.
היא התעניינה בו, שאלה אותו הרבה שאלות והוא ענה ברצון, הוא היה נחמד כל כך, נעים, כשהוא הביט בה היא הסמיקה והיה קשה להישיר מבט. היא חשבה לעצמה שיש לו פנים נעימות כל כך. עיניים טובות, שפתיים בשרניות, זיפים נחמדים. הוא לא שאל אותה הרבה שאלוץ ונראה שהיה לו נוח שהיא מובילה את השיחה. הם מהר מאוד גלשו לזוגיות האחרונה שלו, רק חודשיים לאחר הפרידה והוא כבר הודיע בהתגוננות שהוא מזמן עבר הלאה ושלא היתה שם אהבה לקראת הסוף. שהבחורה היתה מקטינה אותו כל הזמן והשתלטה על חייו. היא תחקרה אותו ושמחה שהיה פתוח לשתף אותה ברגשותיו, נראה שהוא בחור רגיש באופן כללי.אבל תהתה לעצמה מדוע החזיק כל כך הרבה זמן בזוגיות הרסנית שכזאת. איזה מין בחור משונה.
לאחר זמן מה של שיחה הוא שאל אותה אם היא תרצה להמשיך משם לטיילת על יד הים. ברור שהסכימה. הוא הציע לה מסטיק במכונית, והיא שאלה את עצמה מה זה אומר, הוא באמת רוצה לנשק אותי עכשיו? אם הוא ינשק אותי, בחור שנראה כה שונה ממני, כל כך אחר...יש בו משהו זר...הוא באמת רוצה לנשק אותי? היא לא האמינה. הם הלכו קצת ברגל, שוחחו מעט, היא הרגישה שהשיחה לא יותר מידי זרמה והתרגשה מאוד. ואז הוא הציע לה לשבת על איזה ספסל ואחרי כמה רגעים הוא הסתכל עליה פתאום והתקרב אליה. "זה באמת קורה, הוא באמת רוצה לנשק אותי!!!" חשבה לעצמה. היא הרגישה שהמוח שלה עומד להתפוצץ מרוב שמחה. היא היססה בהתחלה, היא לא באמת ידעה איך להתנשק. לא היה לה ניסיון קודם והיא הרגישה מסורבלת כשהוא הכניס את הלשון שלו וחקר אותה בפנים. לא היה לה נוח אז הוא הרים אותה אליו כך שהיא ישבה עליו, רגליה בשני צידיו והם ישבו והתנשקו ככה שעה- שעתיים אולי יותר, מי סופר? הוא רצה לגעת לה בחזה אז היא העיפה את ידו. בהמשך הוא נגע לה בישבן, היא ויתרה לו והרגישה סערה בתוך תוכה. היא הרגישה פרפרים בבטן וניצוצות עפו באוויר. הוא קפץ על ההזדמנות ברגע שהסכימה לו, הוא לא הזיז את הידיים שלו מהישבן שלה ונגע בה במקומות שלא חשבה שגבר אי פעם יגע ככה, עסה את ישבנה באופן אינטימי ביותר והיד הגדולה שלו מילאה את ישבנה הקטן בשלמות. היא נאנחה תוך כדי נשיקות רטובות ושמעה גם אותו, מרגישה את הבליטה שלו בין רגליה. 
לפתע הוא רכן מעליה על הספסל, היא היתה שכובה על הגב ורגליה היו פסוקות. באותו רגע אמרה לו לעצור, מבוישת מהתנוחה האינטימית במקום ציבורי באמצע הלילה. 
היא הביטה בו, בחיוך שלו, היו לו שיניים מושלמות, היא אהבה גם את איך שהגבות מעצבות את עיניים. היא ידעה שלא תרצה לעזוב אותו יותר לעולם מאותו היום הזה.

כיום:
היא שמעה רבות על הבחורים התל אביביים. הם לא רוצים להתאמץ, הם רק רוצים לזיין ולברוח. אבל היא נתנה לעצמה הזדמנות לפתוח דף חדש אחרי חצי שנה של רווקות ורצתה לחוות חוויה חדשה, הפעם בתל אביב. 
הוא ידע שהיא מגיעה מעיר אחרת, אז עשה מאמץ ואסף אותה. זה כבר היה לזכותו. 
היא שמחה לראות בחור גבוה עם גזרה יפה מקבל את פניה, שיערו שחור ועיניו החודרות גם כן. גם לו היה מראה אחר ממה שהיא רגילה, גברי יותר ופחות רך. הפתיע אותה שהיא אהבה את זה. הם הלכו יחד לאורך הירקון לכיוון אבן גבירול והתיישבו בפאב פינתי. היא לא היתה מורגלת ללחות של תל אביב וכבר הרגישה שהיא נמצאת בכוכב אחר, חי, הומה ומסעיר יותר. בזמן שהמתינו שיתפנה מקום, הוא הושיט את ידו לתפוס את הזרוע שלה, "להסתכל בקעקוע שלה" , היא אהבה את החוצפה שלו. 
בהמשך הם שוחחו שעתיים לפחות ושתו יין. מהר מאוד תפסה ראש והרגישה מסוחררת, בעיקר אחרי הכוס השניה שהזמין לה. אפילו המנת פתיחה שהזמין לא הזיזה לה. הוא קלט שהיא שתויה וחייך אליה חיוך ממזרי, הוא קלט שעכשיו יהיה לו צ'אנס איתה. היא הבינה את המבט הזה וחייכה לעצמה. עכשיו היה לה כבר ניסיון, היא ידעה בדי וק מה הוא רוצה ומה הוא חושב, היא לא תמימה יותר. 
הם המשיכו לטייל בירקון, והתיישבו על הספסל, ידו היתה מונחת סביבה מגששת לאט לאט.
"את ילדה יפה" הוא אמר לה בעודו מביט בעיניה ארוכות. לא מצליח להסיט את עיניו ממנה. הוא תפס אומץ, אחז בלסת שלה בעדינות ונישק אותה, תוך כדי שהוא מלטף את גבה. היא אהבה את המגע שלו. היא נוכחה לדעת שהאקס שלה בחיים לא ליטף אותה ככה ברכות...שככה אמורים לגעת באישה. מאותו רגע החלה להתמכר למגע הזר הזה, ולהתמסר אליו בנשיקה, חיבוקים, ונתנה לו לנשק גם את צווארה בעדינות...והפעם, לא הסכימה שיגע בה באזורים אינטמיים.
בהמשך הם רכבו יחד על הקורקינט החשמלי, כיאה לחוויה תל אביבית טיפוסית. הוא מאחוריה והיא מקדימה. היא אהבה להרגיש אותו מאחוריה עוטף אותה, גבוה ממנה בכמעט 30 ס"מ, היא הביטה על פניו מאחוריה ואהבה את מה שהיא ראתה לנגד עיניה. היא הרגישה מוגנת בחיקו. בסוף הערב אמר לה שעד כה הדייט הזה לקח בהליכה את כל הדייטים האחרים, וגם היא הודתה בפניו שמזמן לא נהנתה ככה. הוא החזיר אותה לדירה של אחותה אצלה לנה, ב3 לפנות בוקר, והיא נרדמה עם חיוך שובב על שפתיה.
IM ALedya
IM AL
21/09/2019 19:25
איזה כף כיום !!! חחח
שמח על כיום.
שילה
22/09/2019 12:33
תודה
וזה רק ממשיך להיות כיף ;)
קרה משהו אתמול שאולי יפתיע את הקוראים...
IM AL
22/09/2019 22:41
אני במתח מה קרה "לה" .
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: