עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

חברים
סיציליאנהjust morאופליהorcoPizzaByteDor Schneider
Lee.System MeEllyIM ALedyaנערת הגורל
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
מייל ליצירת קשר
•  Shilla54@walla.co.il
סיפור- צעירה ויפה

חפצה נפשי

16/10/2019 16:39
שילה
מה מניע בני אנוש?

כוח
"חפצה נפשי בלבטא את יכולותיי, להתעלות מעל לגורל, אני מסוגל להגיע רחוק ואתם תראו, אני אוכיח לכולכם, אתם תהיו גאים בי"
"אני אדרוס אותו אם הוא יעמוד בדרכי", .
"כל האפסים האלה פה חושבים שהם ברמה שלי", 
"אני אשיג את הבחורה הכי יפה במועדון, הלילה היא תהיה שלי".

הרפתקה, ריגוש
לחוות...לחוות.....להכיר אנשים חדשים...לגלות מקומות חדשים...לנדוד ממקום למקום...לקחת סיכונים, לקפוץ ממטוס, לטפס על ההר הכי גבוה, סף הריגוש לי נמוך לכן לא אסתפק בחוויה ממוצעת.

להיות אהוב
אני לא מרגיש הכי אהוב והכי מקובל אז אנסה להתחבב עליכם על ידי זה שאייחד את עצמי "ואהיה המצחיק בחבורה", "אולי אהיה החזק ואתאמן באובססיביות בחדר כושר, תראו את הריבועים שלי", "אנסה להיות מושלמת, אקטין את עצמי, ארד במשקל ואתאמן, אעשה שיפוצים, עכשיו כולם ירצו להיות חברים שלי ויאהבו אותי, בטח הגברים ירדפו אחריי....",

 אני אוהב לדמיין שאני מישהו אחר ולשים עצמי במקומו, במיוחד כשאני משחק בתאטרון, כשאני שם עצמי בדמות אחרת שהיא לא אני אני שם על עצמי קליפת הגנה מהעולם, כולם מביטים בי בהשתהות, אף אחד לא יודע שזה שזה זיוף מקצועי, אף אחד לא יודע מי אני באמת , אני זוכה לאהבת הקהל ומכור להרגשה שצופים בי, בלי אהבה הקהל אני כלום ושום דבר".

אידאלים
אתן לאחר, אתרום לחברה, אהיה פעילה חברתית, ארגיש סיפוק גדול יותר שאני לא אגוצנטרי ומרוכז בעצמי, אם אתן למיעוטי יכולת, אהיה שותף לקידום והעלאת מודעות לבעיות האקלים...כי יש בעיות יותר גדולות בעולם חוץ חוץ מ"עליתי במשקל", "אני לא יכול להרשות לעצמי לקנות מכונית חדשה", "חברה שלי זרקה אותי"...קצת פרופורציות?

חקירה
אני אוהב לקרוא, לנתח, להבין משמעות של דברים, אני אוהב למצוא פתרונות לשאלות הרות גורל, אני אהיה חוקר, מדען, פרופסור ואתרום מהידע שלי למין האנושי. אקדיש את חיי למחקר.


מה פספסתי?
IM AL
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: