עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

חברים
סיציליאנהjust morאופליהorcoPizzaByteDor Schneider
Lee.System MeEllyIM ALedyaנערת הגורל
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
מייל ליצירת קשר
•  Shilla54@walla.co.il
סיפור- צעירה ויפה

צעירה ויפה

19/10/2019 00:09
שילה
פרק 8- בוא נעמיד פנים שאנחנו זוג ליומיים ואח"כ נשכח הכל

ערב יום כיפור

[19:43, 10/7/2019] ניב: רק רציתי להגיד שאם פגעתי בך אני מצטער ומבקש סליחה 
[21:37, 10/7/2019] אני: היי ניבוש, זה משמח אותי שאכפת לך ממני. באמת קצת נפגעתי שאמרת שלא תעשה מאמץ לשמור איתי על קשר ולא תגיע לבקר. אבל אני גם מבינה. יעבור 
[21:47, 10/7/2019] ניב: לא היה לנו כל כך זמן לדבר והכל קרה מהר.. וגם הבנתי ממך שזה לא זה אז זה חיזק את התחושה שלי שזה לא הכיוון. אבל שלא יהיה לך ספק היה לי ממש כיף ונהנתי איתך. אני מצטער לשמוע שפגעתי בך! חשבתי שמהצד שלך את פחות בעניין אז לקחתי צעד אחורה. בוודאי שאשמח לשמור על קשר!
[21:47, 10/7/2019] ניב: מה שלומך?
[22:11, 10/7/2019] אני: גם לי היו חוויות ממש טובות איתך, פשוט הבנתי ממך שאתה לא רוצה לשמור על קשר מרחוק וגם אמרת לי שאתה מבולבל ולא יודע מה אתה רוצה...הבנתי ממך שאתה לא מספיק רוצה וזו הסיבה שהגבתי ככה. לא רציתי להיפגע אני מניחה
[22:12, 10/7/2019] אני: אני בסדר, מתכוננת לכיפור ...לא צמה
[22:15, 10/7/2019] ניב: הבנתי אותך, שלא יהיה לך ספק בשום מצב אני לא רוצה שתפגעי, האמת היא הייתי ממש מבואס אחרי שעזבת.
[22:19, 10/7/2019] אני: העיקר כיפרת על החטאים
[22:19, 10/7/2019] אני: אז נשאר בתל אביב בכיפור?
[22:20, 10/7/2019] ניב: את אומרת עם החטאים שלי אני צריך לצום אה
[22:20, 10/7/2019] ניב: אכן
[22:21, 10/7/2019] אני: כן אתה ממש חוטא רציני אלוהים רואה הכל
[22:22, 10/7/2019]ניב: איך מכפרים על החטאים? 
[22:22, 10/7/2019] אני: בשבילי להגיד סליחה גם בלי קשר לכיפור זה מספיק
[22:23, 10/7/2019] ניב: טוב זה המעט שאפשר לעשות
[22:23, 10/7/2019] אני : אז אתה חוזר בך מהאמירה?או רק מצטער
[22:24, 10/7/2019] ניב: בקשר אלינו?
[22:24, 10/7/2019] אני: יאפ
[22:25, 10/7/2019] ניב: אני חושב שאם היית גרה בתל אביב זה היה הרבה יותר קל
[22:25, 10/7/2019] ניב: :(
[22:26, 10/7/2019] ניב: את חושבת שאנחנו לא מתאימים באופי?
[22:27, 10/7/2019] אני: לא חושבת שמספיק הכרנו בשביל לדעת בוודאות...ונפגשנו רק שלוש פעמים לוקח לפעמים זמן להיפתח. בגלל שלא הכרנו מספיק אני גם לא יודעת אם המרחק זה בכלל עניין לדבר עליו
[22:29, 10/7/2019] ניב:  את ממש מקסימה סתם שתדעי. 
[22:29, 10/7/2019] אני:  ~מסמיקה~
[22:30, 10/7/2019] ניב:  בהתחלה ליסוע ולהפגש זה מרגיש נחמד וכיף לנו אבל עם הזמן זה יכול להיות מאוד קשה
[22:33, 10/7/2019] אני: אני חושבת שאנחנו צריכים לקחת את הזמן ולהכיר אחד את השניה בשביל לדעת אם אנחנו בכלל רוצים לעשות מאמצים בשביל המרחק. תמיד אפשר להסתדר אם מספיק רוצים
[22:35, 10/7/2019] ניב: את צודקת אבל אם זה לא ילך, לא בא לי שזה יגמר ומישהו יפגע..
[22:37, 10/7/2019] אני: אז הנה קלישאה- להיפגע ולהיכשל זה חלק מהחיים ולומדים מהכל.
[22:38, 10/7/2019] ניב: בא לך שאתקשר?באותה שיחה הם דברו במשך שעה. היא אפילו לא בדיוק זוכרת על מה. הלב שלה הלם בחוזקה. היא כל כך התרגשה, רצתה לצאת טוב מולו. היא שאלה אותו מה הוא מחפש באפליקציה והוא ענה לה שהוא כן היה רוצה זוגיות, היא החליטה להאמין לו למרות שהוא סתר עצמו כל כך הרבה פעמים. ביום למחרת היא פיתתה אותו בתמונת סלפי מחמיאה שתשאיר לו טעם של עוד, הוא ענה לה בתגובה "סקסית קטנה" ושאל מתי כבר יוכלו להיפגש, אז הם קבעו שהפעם זה יהיה אצלה במושב הפריפריאלי. ההורים שלה לא היו בבית באותו סופ"ש וזו היתה הזדמנות טובה לאירוח כפרי. היא התכוננה נפשית ומנטלית לכך שהיא הולכת לכבוש אותו בזכות האישיות שלה, השמחה, החיוניות שלה, הידע שלה על העולם והסקרנות שלה- היא תהיה עצמה רק שמחה יותר. ברור שאם תהיה איתו אז היא חייבת להיות מאושרת. 

היא ידעה שנקודת החוזקה שלה (ושל כל אישה) זה המיניות שנודפת ממנה והביצועים שלה במיטה, ולכן התכוננה בהתאם עם היין הנכון, הבגדים הנכונים, האיפור הנכון, הריח הנכון, הכל חייב להיות טיפ טופ. מבחוץ זה לא היה נראה כאילו היא התאמצה בכלל אבל מבפנים היו לה ציפיות רבות מהמפגש הזה. "בא לי להרגיש נאהבת שוב...ואם יהיה לי מספיק מזל אזכה להרגיש זאת שוב ושוב" זו היתה בקשתה היחידה.

אחרי שעשתה לו היכרות עם הבית והסביבה, הם קשקשו מעט. נראה היה שהפעם הוא עושה מאמצים רבים ליצור איתה שיח, להתעניין בה, בחייה, עונה על כל שאלותיה באותה אותנטיות שהיא ענתה. הם דברו על הילדות שלהם והסביבה שגדלו בה,  על הבאת ילדים לעולם ומה העמדה שלהם לגבי זה, על אמונה באלוהים, על בני הזוג הקודמים, אפילו על כמה הוא מרוויח בעבודה שלו (לא מעט).

באיזשהו שלב בזמן שעמדה צמודה ליד שולחן האי באמצע המטבח הוא נצמד אליה מאחורה והחל לנשק אותה קלות בצווארה, זה העביר לה צמרמורת בכל הגוף. היא חייכה חיוך מאושר ונישקה אותו כך בעוד הוא מתחכך בה ועובר לגעת בחזה שלה. היא הסתובבה אליו ולפתע הוא הרים אותה מתחת לירכיה, היא צחקה בתגובה וחיוך ענקי כיסה את פניה. בהמשך היא שמה להם מוזיקת רקע והם העבירו את הערב בריקוד חושני לפי צלילי המוזיקה העדכנית. הוא לא הצליח להתאפק ורצה להפשיט אותה לחלוטין באותו רגע, היא החליטה לעשות לו טיזינג ורקדה מעליו בתנועות חושניות. הפעם הוא רצה לגרום לה לגמור לפניו, הוא הבטיח לה, אבל היה לו קשה, "את יותר מידי סקסית...אם אני אכניס אותו עכשיו אני אגמור ישר".

הם עשו את זה על הספה, על המיטה וגם בחדר האבטיה. היא אהבה להביט בבבועה המשתקפת של שניהם במראה והחליטה שהם כל כך יפים ביחד שחבל שאי אפשר למסגר את הרגע הזה בו שניהם עומדים מחובקים אחרי מקלחת משותפת, עטופים רק במגבת קטנה. היא הסתכלה במראה על גופו המדהים, כמה שהוא גבוה ממנה, ופניו הנעימות והאקזוטיות. אלוהים, היא היתה מאושרת.

 אבל האמת היא, שרוב הזמן שהם עשו סקס כאב לה, היא לא ידעה מה הסיבה, הבטן שלה החלה לכאוב באותו ערב, היא גם לא הצליחה לגמור.  כשהוא חדר אליה זה כבר לא הרגיש כמו החלום הרטוב שהיה בפעמים הראשונות, זה הרגיש כמו סכינים שננעצות בתוכה והיא רק רצתה שזה יגמר כבר, אבל מצד שני, היא רצתה שהוא יהנה. היא ניסתה לגייס את כל הכישורים שלה כשהיא ירדה לו אבל הוא בתגובה אמר לה "אני יכול לגמור רק בתוכך", מה שהקשה עליה יותר. בסיטואציה אחת הוא היה מעליה וחדר לתוכה שוב ושוב וכאב לה, הוא היה כל כך צמוד שכתפו חסמה את פניה והוא לא ראה את העיוות בפניה, היא רצה שיגמור כבר...היא הרגישה חנוקה בשלב הזה ודחפה אותו מעט עם ידיה. הוא התרומם והם החליפו תנוחה. הפעם היא מעליו וכל הזמן בראש שלה עוברת המחשבה "אני רוצה שיהנה, שיגיע לפורקן, שיהיה לו כיף איתי, אז מה אם כואב, צריך להתאפק...אני נהנית כשטוב לו איתי". לפתע הוא הגביר את הקצב כל כך מהר שהיא צעקה מכאב, היא ידעה שהוא גמר כשהפסיק לנוע. היא היתה כבר מותשת. 

כשהכל נגמר והוא התכונן לחזור חזרה לביתו, הוא הודה לה על האירוח ונישק אותה בצניעות. בימים הבאים היה יוצר איתה קשר רק פעמים בודדות במהלך היום והיא החלה להבין שמשהו לא כשורה, הוא סתם שומר על קשר, אבל זה לא מרגיש קשר זוגי, זה לא מרגיש כמו המפגשים שלנו, כשאנחנו יחד. היא החליטה לעמת אותו שוב בסוגיית "מה מהות יחסנו ולאן מועדות פנינו".

"אני חשבתי שאנחנו פשוט זורמים, דברנו על זה..." ענה לה.
"אני לא יכולה לזרום עם מישהו שגר רחוק ממני. אם אני רוצה יזיז אז עדיף לי שיהיה לי נוח וזמין בעיר שלי, למה שאעשה את המאמץ?" 
הוא שתק לכמה שניות ואז ענה לה "נכון, את צודקת.."
"אני אתאמץ לעשות את הנסיעות האלו בשביל מישהו שיתאמץ בשבילי באותה מידה, ואני רוצה משהו יציב וקבוע. אני רואה כאן פוטנציאל ובגלל זה אני שואלת אם אתה רואה את זה מתפתח לכיוון של זוגיות? ".
הוא התייפח 
"את בחורה מקסימה ומיוחדת ומאוד חכמה... אבל כרגע אני אחרי שתי מערכות יחסים כמעט ברצף, והייתי בזוגיות עד לפני חצי שנה. אני רוצה להיות חופשי, לפתח את עצמי ולא להתחייב לשום דבר." כרגע הוא סתר את מה שאמר לי בשיחת טלפון לפני שבוע, גברים, מבולבלים על כל הראש, נמאס לי. הוא המשיך,  "אני באמת ממש ממש נהנתי איתך ומאוד מחבב אותך וחושב שאת מדהימה. ואני ממש שמח שהכרתי אותך"
"ניב, זה בסדר אני לא צריכה את הניאום פרידה הזה..."
"לא! זה לא פרידה...ממש ממש לא, אני רוצה שנשמור על קשר. את תשמרי איתי על קשר?"
"אממ...בסדר"
"באמת, אל תנתקי לי! אני מתכוון לזה! אם את מגיעה לתל אביב תרימי טלפון, אפילו לשבת רק על קפה ולדבר לא שום דבר מעבר. אני לא ראיתי אותך כיזיזה אם זה מה שאת חושבת, ולא יצאתי עם אף אחת מאז הדייט הראשון שלנו. אני לא ממש מחפש מישהי בתקופה הזאת..."
"אוקיי" זה אמור לגרום לי להרגיש טוב יותר?
"בטח ההורים שלך חושבים שאני חרא בן אדם, הם הרי יודעים שהיית איתי בכמה הזדמנויות".
"הם לא מכירים אותך ולא אכפת להם. אני לא בת 17". האמת שמאוד אכפת להם מבת הזקונים שלהם אבל היא לא רצתה שידע עד כמה.
"אני צוחק...אז מה התוכניות שלך אחרי התואר, אולי תעברי לתל אביב?"
"זה לא ממש התוכניות שלי, והאמת שאני כמעט ולא מגיעה במהלך השנה, הגעתי עכשיו הרבה כי הייתי בחופש".
"כן אני מבין, בכל זאת אם את באזור אשמח תמיד לראות אותך"
"אוקי, אם אתה מגיע לעיר שלי אתה גם מוזמן"
"אני ממש מבואס עכשיו רק שתדעי"
"גם אני מאוכזבת...שאנחנו לא ניפגש יותר"

 ~דממה~

"הלו..? ניב..?" 
"כן, אני פשוט מבואס כי אני מבין שבלבלתי לך את המוח...." יותר נכון, זיינת לי את המוח ועכשיו אני שוב לא בוטחת באף גבר מסוקס כמוך, אבל אהבתי את זה קצת...אחרת לא הייתי גוררת את הריבאונד הזה ככה. כנראה שזה מה שהייתי צריכה.

"הכל בסדר, אני רואה את הכל כחוויה טובה לסיום החופשה :)"
"את מקסימה"
"זאת אני"
IM AL
IM AL
21/10/2019 08:00
חושב שהחוויה הזו עשתה לך טוב, מבינה יותר מי ומה שאת ומבינה טוב יותר מה שאת רוצה מעצמך.
מבינה שזה בסדר לרצות סתם להזדיין , אבל כן לדעת מה את רוצה מעצמך.
לומדת גם להעריך את עצמך יותר לא רק את היותך יפה אלא את היותך אחרת שונה ולאהב את עצמך כך.
שילה
21/10/2019 10:01
מי אמר שכל מה רשום פה זו האמת או בכלל בדיה ממוחי הקודח? חח

אבל המסר די ברור, חרמנים? צאו להזדיין, מקסימום עוד חוויה
רוצים אהבה? אל תסגרו דלתות בפני אף אדם פוטנציאלי
דור ה-Y? תתכוננו שזה לא יהיה קל אם אתם לא מהסוג המתפשר
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: