עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

חברים
סיציליאנהjust morאופליהorcoPizzaByteDor Schneider
Lee.System MeEllyIM ALedyaנערת הגורל
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
מייל ליצירת קשר
•  Shilla54@walla.co.il
סיפור- צעירה ויפה

חגיגה קטנה של ניצחון

31/10/2019 20:15
שילה

אז פתחתי את שנת הלימודים בריקוד במסיבת פתיחת שנה. כשרקדתי על הדשא, חגגתי את השינוי שחל בי בחצי שנה האחרונה. התחלתי לאהוב את עצמי יותר, גם בלי זוגיות. אמנם הפכתי להיות מומחית לענייני דייטים, וגם כשלא יצא זוגיות מזה יצא לפחות בוסט רציני לאגו ומראה המשקפת לי שבסופו של דבר בעולם הקפטילסטי בו אנו חיים, אנו צורכים את מה שמוכרים לנו וממסחרים אפילו את עצמנו בשביל להתברג חברתית- "אתה זה איך שאתה משווק את עצמך" –נכון מאוד במקרה הזה. והשיטה הזאת באמת עובדת. אני הופכת להיות מוצר בשוק הרווקים,שוק העבודה, שוק הציונים ובתמורה מקבלת פידבקים והתקדמות בהיררכיה החברתית. מחמאות מתחילות לצוף- איפה הייתן כל השנים שהייתי צריכה אתכן?! אני נרקומנית של מחמאות. וכל מחמאה שאני מקבלת, כל מאמץ מהצד השני לראות אותי היא כמו מאה שקל מתנה.


ניב,

אני מצטערת שאני אובססיבית כלפיך (אפילו שאתה לא יודע כי זה בעיקר במחשבות שלי, ונו טוב, גם קצת ברשת...), אבל זה כנראה כי עשית משהו טוב. חוץ מזה שהצלחת לגרום לי להתגבר על האקס, נתת לי להרגיש טוב עם זה שמישהו כמוך, בוגר מוסד ותואר נחשב, אחד שלא גדל עם כפית זהב בפה אלא בנה עצמו לבדו, בחור עצמאי וחתיך. זה שמישהו כמוך רצה להכיר אותי, לבלות איתי, רצה לענג אותי ולגרום לי להרגיש איתו אינטימיות כל כך טבעית, חושנית ומענגת. וכשישנו יחד במיטה, בפעמים הבודדות שנפגשנו, חיבקת אותי כל כך חזק והסתלסלת סביב גופי בצורה כל כך שונה ממה שאני רגילה, אפילו קצת רכושנית ומגוננת, כאילו משהו ייצרי בך צריך את זה בדיוק כמוני, זו חוויה שקשה לשכוח. תודה לך על כל החוויות המיוחדות האלה איתך, אין לך מושג איזה חותם השארת אחריך. כנראה שתמיד יהיה לך מקום בליבי, אם תרצה אותו אי פעם. אבל החיים למדו אותי להנמיך ציפיות, כי אני יודעת שאדם שבאמת רוצה להיות בקשר עם מישהו יעשה הכל בשביל שזה יקרה...אז ברור שאני לא אחכה לך.


דור


נתקלתי בך שוב השבוע וכבר לא יכולתי למנוע שיחה. והפעם שיחה של שני אנשים בוגרים. אני מצטערת שמחקתי אותך מהחברים ברשתות, שהסרתי את התמונות המשותפות שלנו, אבל האמת שזה קצת עזר לי להתמודד. אני שמחה בשבילך שהצלחת להתקדם ולהשיג עבודה מכובדת זמן קצר אחרי התואר הראשון, אני תמיד האמנתי בך ואתה יודע את זה. רצית להחזיר לי את החולצה בהזדמנות, אז אם יצא לנו להיפגש שוב (בטוח יקרה), אתעניין גם בכלבה שלך שמאוד אהבתי וכבר היתה חולה מאוד וזקנה, אבל האמת היא שאני יודעת בתוך תוכי שלא נוכל לחזור עדיין זה לזרועות זו מכיוון שאתה עדיין לא מספיק חזק נפשית להתמודד עם מה שקשר אמיתי דורש. ראיתי את זה בדיבור שלך איתי, בנראות שלך...איך שהתבלבלת לפני שנפרדת ממני לשלום, וכאילו על אוטומט שרבבת שפתיים לתת לי נשיקה (הרגל אף פעם לא שוכחים נכון?), ואז מהר מאוד התעשתת ואיחלת לי שוב בצורה רשמית "בהצלחה בהמשך". 

אתה עדיין מבולבל ילדון...ואני מחכה עדיין לשלישי שיבוא ויתעלה על כולם, אבל לפני זה, אני גם לומדת מהי סבלנות בדרך הקשה....כי זה לא קל להיות מוצר בשוק ולתחזק את זה לנצח. הרבה סבלנות השנה.

 

שתהיה שנה טובה לקוראים, עם חגיגות קטנות של ניצחון מכל מיני סוגים


 

IM AL
just mor
31/10/2019 22:24
נשמע שעשית קלוז'ר עם רוב האנשים שהיו לך איתם קונפליקטים .
מחמאות מעלות ביטחון ואת אוהבת מחמאות אז אולי תחמיאי קצת לעצמך? -סתם מחשבה-
שילה
01/11/2019 13:26
כנראה שזה סוג של קלוז'ר, אני צריכה לעכל את זה

כן, בסהכ מפרגנת לעצמי אבל לא עפה..
IM AL
31/10/2019 23:14
היי,
שלישי? ואולי השישי? :)
וכמי שקורא אותך מאז שאת פה, את כל כך השתפרת (בכוונה לא כותב השתנת כי כולנו משתינים כל הזמן ואת השתפרת) , אוהב את הסיכומים הללו בפתיחת שנה זה עדיף מאשר לעשות סיכומים בסוף , כך אתה יותר יודע מה אתה רוצה לאן אתה הולך.
שילה
01/11/2019 13:27
כבר בשלישי, כן. כי אני חסרת סבלנות!
קצת אימפולסיבית you know

תגובה נהדרת! תודה 3>
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: