עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

חברים
סיציליאנהjust morאופליהorcoPizzaByteDor Schneider
Lee.System MeEllyIM ALedyaנערת הגורל
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
מייל ליצירת קשר
•  Shilla54@walla.co.il
סיפור- צעירה ויפה

להבין אישה

27/11/2019 23:11
שילה
בשנה הראשונה של הקשר היתה תשוקה גדולה. הוא למד לענג אותה באיזור האינטימי שלה והצליח לגרום לה להגיע לאורגזמה לעיתים קרובות. הוא נתן לה ניסיון, והפעמים הראשונות היו כמו קסם, היא ציפתה למגע שלו, לחום שפתיו, לנשיקה שלא נגמרת...
היתה פעם אחת שהם ניסו להיות קצת קינקיים והיא היתה בתפקיד "השולטת", אוזקת אותו תוך כדי שהיא נעה מעליו עושה לו טיזינג ומנשקת אותו...הוא לא הצליח לעמוד עוד בפיתוי, איברו מתחכך באיברה ואז בום-טראח! הוא חדר אליה פנימה בפרעות והיא בתגובה צרחה מכאב.
"חכה, חכה!!" גערה בו. היא הוציאה אותו מתוכה, והיתה צריכה לקחת אוויר ולאפס את עצמה. היא הביטה בו בכעס "זה כאב לי..." והוא ענה בחיוך נבוך "סליחה, לא יכולתי להתאפק..." הם המשיכו כרגיל. היא רצתה שהוא יאהב אותה. היא כל כך רצתה...
והיתה גם את הפעם ההיא שהם חגגו לו יום הולדת 25 והוא גהר מעליה בפרעות, הפשיט אותה לחלוטין והחדיר אותו עוד לפני שהיתה מוכנה בכלל..."חכה...לא מהר...חכה" היא דברה לתוך אוזנו והוא לא שמע אותה והמשיך כאילו אחוז דיבוק. "אני רוצה שיאהב אותי...זה בסדר, הוא פשוט מתרגש..הוא מתרגש ככה ממני? זה נחמד, הוא ממש רוצה אותי..." 
פעמים רבות במהלך האקט כשהיא שכובה על גבה, היה מנסה להחדיר לה אצבע לאזור שלא רצתה שאף אחד אי פעם יחדור אליו. "לא...לא שם..." היא היתה מסלקת את ידו מהאזור אך הוא היה חוזר לשם פעם אחר פעם. היא הבהירה לו באופן עקבי "אני לא רוצה אנאלי, אף פעם!" אך זה לא מנע ממנו לנסות ולהמשיך לשכנע אותה כי "זה אזור מאוד רגיש וצר". כן, אזור צר שהוא יהנה ממנו בעיקר, ומה איתי?
הוא תמיד היה מסתער קודם כל על המקומות האסטרטגיים שבגופה- החזה והישבן, למה כל כך מהר?! זה לא היה נעים לה בכלל. הוא לא הבין גם כשהיא הסבירה לו מה היא אוהבת ואיך היתה רוצה שיגע בה. היא הסבירה לו שהיא רוצה שיגע בה כאילו הוא מעריץ את גופה, שיגע בה בעדינות וברוך, שילטף אותה בגבה, שינשק את צווארה, ילטף את ירכיה..הוא ניסה אבל היא אף פעם לא הרגישה שזה זה. 

מסקנה לקוראים הצעירים: תמעיטו בצפייה בפורנו ותתחילו להעריך גוף של אישה ולהבין את עולמה.
IM ALedya
IM AL
27/11/2019 23:47
פורנו זה רע! שילה זה טוב !
בנות בנים תלמדו משילה!

וברצינות באמת תהיו קשובים קשובות לאחר ועדיין גם תעיזו !
מקסים שילה, כל כך מרשים אותי השינוי שעברת מאז שהכרתי אותך פה .
שילה
29/11/2019 10:42
שילה לרשות הממשלה........

להיות קשוב זו המילה המדויקת. חשוב לי לציין שזה לא שחור ולבן והיו גם דברים טובים, הרבה הנאה ומעט מאוד סבל. עם זאת, הדגשתי את הנקודות שלא הייתי מתפשרת עליהן באינטימיות. וכבר חוויתי חוויה מתקנת בשביל להעיד :)
just mor
30/11/2019 16:50
אני מנתחת את במצב שתיארת ככה :
בלי קשר לזה שהוא חמור ואידיוט ועוד שלל תארים סקסים כאלה ואחרים גם היא אשמה שנשארה במקום שלא טוב לה .
אבל כן זה מתאר את רוב הגברים בימינו אז שיתייבשו ויביאו ביד ! חוצפנים!
שילה
30/11/2019 18:44
נוטה להסכים...יש תמיד שני צדדים למטבע.

והגברים מהסוג הזה כנראה גורלם להביא ביד או להתפשר על מה שיש שם בחוץ :)
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: