עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

חברים
סיציליאנהjust morאופליהorcoPizzaByteDor Schneider
Lee.System MeEllyIM ALedyaנערת הגורל
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
מייל ליצירת קשר
•  Shilla54@walla.co.il
סיפור- צעירה ויפה

סיכום של שנת 2019

28/12/2019 15:49
שילה
אז איך הייתי מסכמת את שנת 2019 טרם נכנסים לעשור השני של המאה ה21....?

בראיה רחבה, זו היתה שנה קשה ומאתגרת. התחלתי תואר ולימודים חדשים ומבחינה חברתית היה לי לא קל. הזוגיות הראשונה בחיי ששהכניסה אור לחיי התחילה להראות סימנים של דעיכה בשנה הזאת. לבסוף הגיעה לקיצה בכאב גדול. בשנה הזאת ההתמודדתי עם השבר הנוראי ביותר בחיי, כזה שמלווה אותך לאורך כל היום ולא עוזב. הניסיון לאחות את השברים מחדש, לרפא את הלב שכל כך כאב, כל בוקר הייתי קמה ובוכה על האובדן. לקח לי אולי חצי שנה להצליח להרפות ולשחרר ובכל התקופה הזאת לא ויתרתי על הלימודים, לא ויתרתי על קידום מקצועי ולא ויתרתי על עצמי, כמובן שבלי התמיכה של ההורים לא הייתי קמה על הרגליים כל כך מהר. ואז באה התפכחות וההסתגלות לסביבה, ההתבגרות, שינויים מהירים מקצה לקצה, שינויים קוסמטיים שנתנו לי יותר בטחון, התחלתי להכיר אנשים חדשים, להעמיק קשרים, לגרום לאנשים לבטוח בי, להפתח אליי ולרצות בנוכחותי יותר ויותר. פתאום יותר אנשים אוהבים אותי ותופסים ממני וגיליתי את היכולות שלי מחדש. בנוסף, היה לי ריבאונד נפלא שגרם לי להרגיש נחשקת. חזרתי לעולם הרווקים האכזר ופגשתי שוב את אותו הסוג של הגברים שרוצים רק את הגוף שלי ופחות אותי, וגם גברים מהסוג השני- עם בטחון עצמי ברצפה שחושבים שאני המושיעה שלהם. 

שנת הלימודים הנוכחית החלה ואין לי הרבה לחץ כמו שציפיתי, להפך, ככל שאני עמוסה במהלך היום- שיש לי עבודה, שרוצים בי, אני מרגישה טוב יותר לגבי עצמי וזה נותן לי מוטיבציה להמשיך בכל האספקטים בחיים. אני נותנת לדברים לזרום ואני פחות קשה עם עצמי, גם כשלא הכל הולך חלק... לפעמים כדי להשיג משהו אחד, צריך לעשות ויתורים במשהו אחר. 

אני רוצה להרחיב את המעגל החברתי שלי ואני רוצה בן זוג יציב. אני עובדת גם בשביל זה ולכן הלימודים לא יתפסו 100% מקום בחיי. אני לומדת לתמרן אבל לא קשה עם עצמי אם אני לא מצליחה להשיג הכל. כי מה שווים הלימודים האלה אם לא יהיו לי חיי חברה ואהבה?

אני עדיין יוצאת עם הבחור המבוגר ממני. הוא זה שעבר את המבחנים הראשוניים שלי, הוא רציני, נפגשנו כבר 7 פעמים כולל לינה משותפת...כך שיצא שגם בילינו הרבה שעות יחד. הוא היה אצלי בדירה ואני היית אצלו.. כן יש תשוקה ומשיכה, כמעט היה גם סקס אך יש לו כל מיני שריטות שמונעות ממנו להתקדם איתי, ככל הנראה בעקבות טראומת עבר. בנות, כשאתן יוצאות עם מישהו מהאפליקציה קחו בחשבון שיכול מאוד להיות שהוא שרוט יותר מכן- ונקווה שעדיין בגבול הנסבל. אני עוד לא בטוחה לגבי זה...

אז מה נשאר? השנה הזאת תגמר באותה הוויה- עדיין לא מספיק בטוחה בעצמי כדי לרצות להיות לבד. אני עדיין לא מספיק ביקורתית לאופי של בן אדם שאני נמשכת אליו פיזית, והעניין הפיזי משחק אצלי תפקיד יותר חזק. כלומר, יתכן ומתפשרת על אופי כי אני מסתכלת יותר על העטיפה מאשר על הפנים.

אני רוצה ללמוד עוד כל כך הרבה, אני רוצה להאמין בעצמי שאצליח להגשים את היעוד שלי בחיים האלה, בעזרת עבודה קשה...אני צריכה לצבור הרבה ידע. שנת 2020 תהיה שנה של התקדמות וחתירה לחיים בוגרים ועצמאיים. אני מוכנה.

IM ALedya
just mor
01/01/2020 21:15
השנה שלך נשמעת מאתגרת , אבל מעצבת , ועם הזמן כשמעבדים את החווית והמידע החדש, בא גם הרוגע בלהיות לבד , אני אגיד פה משהו מפוקפק אבל זוגיות כשלעצה או דיייטניג יוצרות הרבה בעיות , זאת דינמיקה שצריך להשקיע בה אני בגישה של אם אני לא רוצה תוצאות או יודעת שזה אבוד אני לא אשקיע ,הזמן שלי זה משאב מוגבל , שאני לא מתכוונת לבזבז סתם כך.
לגבי חיי החברה והאהבה - רוב האנשים בגיל שלנו הם המצב הזה תקועים , גם אלה שלא בלימודים ,חברים זה נחמד לקפה או סרט או פאב פעם בשבוע מלבד זה לדעתי את צריכה להשקיע רק בעצמך .
שתהיה לך שנה טובה
שילה
03/01/2020 12:27
מורוש, מערכות יחסים בין אם בן זוג או חברים תמיד יש סיכון להיפגע, אך אל לנו להתכחש לעובדה שאנו יצורים חברתיים וללא אהבה, מגע, חום ושייכות אנחנו נהיה בודדים ועצובים מאוד.
נכון, הרבה אנשים היום מרגישים קטנים ובודדים בעולם הגדול הזה, זו המשמעות של להיות בן אדם. תאמיני בעצמך שמגיע לך אהבה ואל תהדפי אותה.
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: